Kadeřnictví Po-Ne 8-20, kosmetika, pedikúra, masáže a nehtová modeláž dle objednávek.

Objednávky na Tel.:
+420 602 478 442
Nacházíme se:
U Jam 779/16, Plzeň

Veškeré přípravky, které najdete v letácích a podkladech firmy z.one concept, vám rádi - pokud je nebudeme mít přímo v salonu - objednáme a do 2 až 7 dnů je budete mít u nás k vyzvednutí,nebo vám je zašleme poštou.

z.one concept je italská profesionální vlasová kosmetika. Značku založil Ivano Panzeri, profesionál, který se v oboru vlasové kosmeitky pohybuje již více jak 25 let. Sídlo společnosti je v Malnate, cca 45km severně od Milána. Sídlo distributora pro ČR je v Břeclavi.

z.one concept je mladá, energická a dynamická značka. Přestože značka byla založena před pouhými 10-ti lety, dosáhla výrazných úspěchů a to nejen v Itálii, kde je doslova hitem a módou, ale i v mnoha dalších zemích celého světa. K dnešnímu dni je značka z.one concept distribuována v 34 zemích světa. V České republice začala distribuce značky z.one concept v únoru 2008.

Úspěch z.one concept je založen na dokonalé znalosti problematiky oboru profesionální vlasové kosmetiky. Vlasová kosmetika se vyvíjí ve vlastních laboratořích, které úzce spolupracují s významnými technickými univerzitami v Itálii a USA.

z.one concept překvapuje kadeřníka a nabízí mu jak kvalitní produkt, který uspokojí jeho potřeby, ale i upoutá pozornost jeho zákazníka. Proto je značna z.one concept výhradně distribuována a určena přímo do kadeřnických salonů.

Vysoká kvalita produktu je tvořena specifickými složkami k dosažení zdravých vlasů. Vytváří řešení pro stálou přírodní krásu. Používají se speciální přísady a složky pro mimořádný výsledek. Pracuje se zde s přírodními složkami jako je med, mléko, extrakty z ovoce nebo přírodními oleji. Důležitou součástí jsou mléčné proteiny. Vzniká tak produkt na zvýraznění krásy vlasů a získání důvěry klientů v profesionální služby.

Řady kosmetiky z.one concept

milk shake - pečující řada, která představuje nový způsob krásy života se zaměřením na zdraví. Nabízíme též přípravky k péči o tělo.

simply zen - je speciální linie, která řeší zdraví vlasů i pokožky. Její identifikací je rovnováha, čistota, dobrý pocit a krása. Linie byla vytvořena na přírodní bázi a jsou zde sníženy konzervační a barvicí látky. Řada je nedoparfémovaná, pro své produkty využívá klady esenciálních olejů a jejich vůní. Při použití produktů simply zen se využívá filosofie orientální medicíny. Je to linie, která pečuje jak o tělo, tak o duši zákazníka.

no inhibition - módní, výraznější vůně, výraznější balení a efekt. No Inhibition je mladistvá řada zaměření převážně na styling.

Inspirace

Nechali jsme se inspirovat luxusem. Neodolali jsme bohatému a noblesnímu světu krásy, vůní a barevnosti. Elegancí, individualistickým chováním a svobodným myšlením. Nechali jsme se inspirovat Vámi. Troufalým mužem a troufalou ženou. Kdy můžete být nekonvenční, ale elegantní. Kdy můžete být provokativní, ale s třídou. Vždy máte styl. no inhibition ztělesňuje odvážné potěšení z neustálého hledání dokonalosti v přesných detailech. Ztělesňuje excentrické vnímání v kombinaci s žhavým plamenem elegance.

Ekologické cítění

Ekologické produkty uspokojí náročné klienty, kteří chtějí chránit životní prostředí. Symbol zvýšené citlivosti k životnímu prostředí a vědomí, že dobré zdraví se získá každodenním správným rozhodováním.

Dokonalost

Vznikla sofistikovaná a elegantní stylingová řada, která zavede stylistu na cestu do světové elity kontrastů a tvarů s možností dosáhnout dokonalosti.

Linie stylingových produktů

Pro každodenní použití: jednoduchá, inovativní a univerzální.

Ochránkyně života a krásy

Guarana je popínavá rostlina pocházející z povodí Amazonky, kde roste spontánně podél řek. Roste jako keř a dosahuje výšky 2m. V rodném indiánském jazyce slovo guarana znamená " lidské oko " a sama rostlina je chráněna bohyní krásy a života. Je považována domorodými indiány za elixír života. Účinky guarany jsou ověřeny každým pokolením. Uzdravuje a dodává sílu. Rubínově červené plody guarany jsou známé jako stimulující a mocné afrodiziakum s vysokým obsahem kofeinu.

Společnost z.one concept vnímá zákazníka jako osobnost s individuálními potřebami a ty se snaží naplnit a podpořit.

V našem salonu používáme přípravky této kosmetiky a máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti, nejen co se týče funkčnosti jednotlivých přípravků při správném použití, ale i co se týče permanentních i semipermanentních barev. Tyto barvy a přelivy mají překrásné odstíny a přesto každá barva vypadá velmi přirozeně a drží stejný tón dlouhou dobu. Produkty firmy z.one concept si velmi oblíbily i všechny naše stálé zákaznice, které si jejich přípravky pravidelně odnáší i pro domácí péči.

V našem salonu pro Vás máme k prodeji připravené nejvíce používané produkty, ovšem pokud budete mít zájem i o jiné přípravky, velice rádi Vám je objednáme do dvou, maximálně tří dnů.

Naše proškolené kadeřnice Vám ochotně vysvětlí jaké přípravky jsou pro Vás nejvhodnější a jak je správně používat tak, aby opravdu splňovali co slibují. Zdá se to zvláštní, ale opravdu velmi záleží na přesném používání veškerých přípravků, aby splňovali co nejlépe svůj účel.