Kadeřnictví Po-Ne 8-20, kosmetika, pedikúra, masáže a nehtová modeláž dle objednávek.

Objednávky na Tel.:
+420 602 478 442
Nacházíme se:
U Jam 779/16, Plzeň

Otevřeno:
Pondělí - Neděle: Dle objednávek

Jsme na adrese:
U Jam 779/16
Plzeň 323 00

Nezapomeňte se podívat do sekce "Akce v našem salonu" a hlídejte si naše fb stránky. Neustále přinášíme nové tipy a triky pro vaše vlasy a nehty, připravujeme nové akce a výhody pro naše klienty. Hlídejte si nás :-) .

Olaplex v našem salonu

Poškozené vlasy? Třepivé konečky? Slabé konce nebo celé vlasy? Změna tmavé barvy na blond bez poškození? ŽÁDNÝ PROBLÉM! S Olaplexem Vám zdravé vlasy vrátíme během první aplikace (dle míry poškození, ale změnu k lepšímu uvidíte vždy!) a NAVÍC zdravé zůstanou! OLAPLEX díky svému speciálnímu unikátnímu složení obnovuje a znásobuje disulfidové vazby ve vlasech a tím Vaše vlasy uzdravuje, jsou pevnější, lesklejší, odlehčené, zkrátka takové o jakých jste vždy snily. OLAPLEX se z vlasů nevymývá! Doporučujeme spojit s kvalitní péčí na doma a vaše vlasy budou doknalé. Přijďte ho k nám vyzkoušet a uvidíte sami.

Malibu C

100% veganské produkty, které svým speciálním složením a velkým obsahem vitamínů dokáží vyčistit vlasy od minerálů a další chemie z vody (což zapříčiňuje rychlé vymývání barev, žloutnutí melírů, změny barev do nežádoucích odstínů atd), zbaví vlasy silikonů (které vlasy obalují a tudíž vlas nedýchá, stává se křehkým a snadno se lámajícím), dále zbaví vlasy následků užívání farmakologických přípravků a léků (atb,hormonální léčba-vlasy po nich chřadnou, stávají se jemnějšími,plihnou..) . Rozdělení do několika specifických druhů ošetření zajistí to pravé nejen pro vlasy zatěžkávané například tvrdou vodou, ale i pro nadšené plavce jimž chlór a další složky z bazénů zanechávají ve vlasech stopy poškození. Pro blondýnky, jimž mezi barvením rozjasní blon barvu, nebo pro tmavovlasky, které chtějí absolutně bez poškození zesvětlit o pár tónů. I vaše vlnité vlasy dostane zpět do krásných vlnek.

Barvy Illuminate

Krásné, 100% krycí, vlasy omlazující permanentní barvy s extrémními dlouhotrvajícími odlesky. Barvy No Inhibition-Illuminate- Vám nabízí širokou škálu krásných odstínů, které dají Vašim vlasům život, pohyb, lesk a nevšednost. Ať už v přirozených tónech, měděných a medových, divoká červená nebo ledová blond, vždy budete nadmíru spokojené. Kromě toho při barvení vlasů používáme speciální přípravky, které Vaše vlasy a pokožku připraví na barvení, zabrání citlivosti pokožky a po barvení vlas uzavřou a barvu v něm upevní. Vaše vlasy budou krásné, zdravé a lesklé. Sami doma poznáte rozdíl při běžném mytí vlasů. Vlasy jsou hebké, snadno česatelné a mladistvé! Přijďte vyzkoušet na vlastní vlasy :-) !

Barvy Milk Shake

Nádherné odstíny permanentních barev Milk_shake Vás překvapí svou jemností, péčí a trvanlivostí. Velmi šetrné trrvanlivé barvy s pigmenty vysoké kvality,patentovaný systém NanoBioGenius Technology, obsahují mléčné proteiny, přírodní med, slunečnicový olej, extrakt manga, mandarinky, maliny.... Skvělé krytí, nádherná sytost a dlouhodobá výdrž. Nejen to Vám nyní nabízíme v našem salonu. Společně s kompletní péčí Color specifics Vám zajistíme krásnou barvu, která Vás dlouhodobě potěší.

NO INHIBITION - styling

Další z úžasných odvětví italské značky z.one concept. Tyto přípravky nadchnou každou z Vás, dokonalá luxusní vizáž a ještě dokonalejší kvalita a funkčnost. Lehkost účesů a zároveň jejich dlouhodobá výdrž Vás oslní a uchvátí... Přijďte je k nám vyzkoušet.

Olejové barvy bez amoniaku milk_shake

Krásné, přirozené barvy, stoprocentní krytí šedin a neskutečně dlouhá výdrž tónu..To vše bez zbytečných chemických přísad a ještě mnohem více příjemného nabízejí olejové barvy od firmy Z.One Concept. Jemnost, ochrana, výživa, příjemná vůně. 2O4 Organics komplex- speciální mix 4 organických olejů - olej z brazilských ořechů, kendi olej, nyamplung olej a slunečnicový olej. Přijďte je k nám vyzkoušet !

Lesklé, zdravé vlasy plné života a dokonalé barvy...

Semipermanentní barvy  bez amoniaku- přelivy milk_shake

Intenzita, lesk a přírodní odlesk. Obsahuje patentovaný antioxidační komplex INTEGRITY 41, mléčné proteiny, extrakt z medu, extrakt z papay, z jahod a z lesních plodů. 

Nádherné účesy pomocí žehličky

Přijďte si zkusit jak by Vám slušely vlny ! Pro každý typ slečny, dámy nebo paní máme různé možnosti zvlnění, a tak bude spokojena každá z Vás...

Překroucená vlna , Blokování vln "rozcuchaný efekt" , Blokovaná kudrlina "efekt vlny" , Jemné vlny , Plochá vlna "volná ruka" , Etnický šik

Barvení řas a obočí

Využijte během péče o Vaše vlasy naši službu a nechte si upravit a obarvit obočí a řasy.

Permanentní narovnávání vlasů - Straightening

Vaše vlasy budou rovné, hladké a lesklé! Žádné poškození, ale ochrana vlasů.

Prodlužování a zahušťování vlasů

přírodními evropskými nebo indickými vlasy, metodou Hair Talk. Možnost přidání barevných pramínků i do tvaru Vašeho stávajícího účesu.

  • Používáme kosmetiku firmy Z.ONE CONCEPT - Milk Shake- vynikající a zákaznicemi velmi chválené přípravky a barvy
  • Barvení vlasů, klasické i speciální melírování, přelivy, barevná pěnová tužidla
  • Extravagantní střihy i účesy pro denní nošení
  • Svatební a společenské účesy
  • Střihy i kompletní změny účesů
  • Malibu C pro dokonale čistý vlas
  • Olaplex
  • Prodej vlasové kosmetiky Z.ONE CONCEPT -Milk Shake, Simply Zen, No Inhibition
  • Konzultace a poradenství zdarma bez závazku další návštěvy

Dárkové poukázky v jakékoli vámi určené hodnotě

Potěšte své blízké a darujte jim krásu.