Kadeřnictví Po-Ne 8-20, kosmetika, pedikúra, masáže a nehtová modeláž dle objednávek.

Objednávky na Tel.:
+420 602 478 442
Nacházíme se:
U Jam 779/16, Plzeň

Nezapomeňte se podívat do sekce "Akce v našem salonu" a hlídejte si naše fb stránky. Neustále přinášíme nové tipy a triky pro vaše vlasy a nehty, připravujeme nové akce a výhody pro naše klienty. hlídejte si nás :-) .

MÁTE VLASTNÍ VLASY K PRODLOUŽENÍ A JEN JE POTŘEBUJETE NASADIT? PŘIJĎTE K NÁM!
NABÍZÍME VÁM TUTO SLUŽBU JIŽ OD 700,- KČ .

HAIR TALK

VLASOVÉ PRODLOUŽENÍ
OBJEM, HUSTOTA VLASŮ
SPECIÁLNÍ EFEKTY

"PRODLOUŽENÍ NEBO ZAHUŠTĚNÍ BEZ CHEMIE - NEJNOVĚJŠÍ SKVĚLÉ TRENDY BAREV, KTERÉ MŮŽETE ZÍSKAT ZA KRÁTKÝ ČAS."

Hair Talk Extensions jsou 100% přírodní vlasy nejvyšší  kvality Arcos Remi-Hair, pocházející z Indie, nabízené ve 20-ti barvách a délkách 25,40,45,50,55 a 60cm. Pásky používané touto metodou jsou medicínsky testované, protialergické a příznivě působí na pokožku. Důležité také je, že přichytávání se realizuje na vlasech bez bezprostředního dotyku s pokožkou. Pásky se mohou po 2 až 3 měsících stáhnout a znovu založit.

Současná žena oslňuje perfektním stylem od hlavy až k patě. Dobrý vzhled začíná krásnými vlasy.

Když do hry vcházejí tenké, křehké nebo jinak nekvalitní vlasy, nebo chuť vytvořit jen módní akcent, je pro Vás ideálním řešením právě prodloužení vlasů, díky kterému odejdete z Vašeho salonu se svým vysněným účesem.

Hair Talk nabízí také syntetické vlasy ve 20-ti fantastických CRAZY+FANCY barvách.

Hair Talk Extensive jsou ideální na úzké barevné prameny nebo speciální efekty, např. na slavnostní události. Extensive jsou velmi rychle aplikovatelné, jednoduše a speciálně bez ničivých a škodlivých efektů barvení nebo rozjasňování vlasů. Jsou stejně rychle založené jako odstraněné.

Všechny vlasy Hair Talk se mohou dále upravovat, což znamená že je můžete bez obav stříhat, barvit či trvalit. Ovšem v žádném případě nedoporučujeme žádný permanentní úkon dělat „po domácku“.

JAKÉ JSOU DRUHY A MOŽNOSTI METODY HAIR TALK:

Hair Talk Extensions - 100% přírodní vlasy
Hair Talk Extensive   - 100% syntetické vlasy
Hair Talk Hair Wear  - Wonder Fill a Smart Part - zhušťovač vlasů

Po použití Hair Talk techniky Vám doporučíme speciální kosmetiku pro mytí a jiné ošetřování Vašich nových vlasů. Dostanete také zdarma speciální kartáč.

CENA:

Samozřejmě zde nelze cenu udat přesně, protože záleží  na délce vlasů, barvě, druhu vlasů a ostatních úkonech. Pro upřesnění ceny je vhodné si domluvit v našem salonu schůzku s poradenstvím, na které nám sdělíte Váš požadavek a my Vám doporučíme vše ostatní a vypočítáme Vám přesnou cenu. Toto poradenství je zdarma.

FOTOGRAFIE PRODLOUŽENÝCH VLASŮ NAJDETE VE FOTOGALERII.

PŘEJEME VÁM MNOHO KRÁSNÝCH DNÍ S VAŠIMI NOVÝMI VYSNĚNÝMI VLASY A TĚŠÍME SE NA VÁS!