Kadeřnictví Po-Ne 8-20, kosmetika, pedikúra, masáže a nehtová modeláž dle objednávek.

Objednávky na Tel.:
+420 602 478 442
Nacházíme se:
U Jam 779/16, Plzeň

Důležité informace o prodlužování řas

Revoluční technika v prodlužování řas. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení.

Adhezivum je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Důležité informace:

12 hodin po aplikaci řas se vyvarujte kontaktu s vodou a 48 hodin kontaktu s párou Vyhněte se mnutí očí.

Nepoužívejte mechanické kleště.

Používejte šetrné odličovací přípravky na bázi vody, bez přídavků olejů a nepoužívejte řasenku.

Při odstraňování očního make-upu buďte velmi opatrná a nepoužívejte vatu obalila by nalepené řasy.

Na pročesávání řas používejte kosmetické kartáčky.

Při aplikaci nesmí být v oku kontaktní čočky, a oči nesmí být nadměrně citlivé.

Nesmí mít oční zákal, suchý slzný kanálek, glaukom, nadměrné slzení, zánět spojivek či jinou oční chorobu.

Doporučujeme doplnění každé 3 – 4 týdny.

Řasy jsou aplikovány individuálně, aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled. Jsou skvělé pro speciální příležitosti i každodenní nošení. Doba aplikace je cca 2,5 hodiny a na jedno oko připadne 40 a více syntetických řas. K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum.


Medikální adhesivum je „lepidlo“, které je používáno v plastické chirurgii pro lepení ran bez nutnosti stehů. Správně aplikované řasy vypadají a jsou pociťovány úplně jako přirozené řasy. Doplnění řas trvá přibližně hodinu. Výhodou permanentních řas je, že Vám odpadnou každodenní starosti s líčením řasenkou. Za každých okolností budete vypadat smyslně. Nemusíte se bát, že byste si na řasy nezvykla – na očích je vůbec necítíte. Syntetické řasy, které jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy – metodou řasa na řasu. Z toho každá nalepená kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje, proto působí naprosto přirozeně. Řasy jsou vyráběny v různých délkách, síle, barvách a s různým křivením. Proto jsou vhodné pro každého. Velmi efektivně vypadá přidání barevných nebo řas třpytivých. Módní záležitostí je i lepení kamínků Swarovski na řasy. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují. Na aplikaci je nutné se dostavit s nenalíčenými řasami (prosím celý den nelíčené)!!! Ty musí být několik hodin odmaštěné, bez jakýchkoliv nečistot a zbytků řasenky – nalepené řasy by poté nemusely držet. Tato metoda se přímo nabízí i pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, plesy nebo oslavy narozenin.

Milé klientky vždy záleží, jak doma pečujete o své řasy. Jsou dámy, kterým stačí doplnění po 4 týdnech. Já doporučuji doplnění po 3 týdnech, ale někdo chodí pravidelně po 2 týdnech a to z důvodu, že chtějí mít pořád krásně husté řasy jako po aplikaci. Je na Vás jakou dobu doplnění zvolíte.

Pokud nosíte kontaktní čočky, přineste si prosím potřebné věci k odložení čoček.

Po aplikaci dostanete kartáček na pročesávání domů zdarma. Je možné u mne dokoupit péči po aplikaci (odličovač, ochrannou bázi, atd…)řasy, které působí naprosto přirozeně.

Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení.


Péče o doplněné řasy je provázena několika pravidly – nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou a vodou tekoucí. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas.


Řasenky používejte také opatrně, hlavně bez obsahu mastných přísad, které by mohly používané lepidlo rozpustit.
Upozorněte kosmetičku, že máte prodloužené řasy, pokud to sama neprovádí. A domluvte se při prodlužování řas, že také používáte kontaktní čočky.


Domácí péče o prodloužené řasy


Jestliže jste podstoupili aplikaci na prodloužení řas, nezapomínejte na domácí péči o Vaše řasy. Správným dodržováním zásad a důkladným ošetřením se může životnost Vašich řas prodloužit. Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce , proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme.


Prvních 24 hod. po prodloužení se klientkám nedoporučuje navštěvovat sauny a wellnes centra. Přílišná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.


Péče po 24. hodinách by měla vypadat následovně: řasy se nedoporučuje přikrášlovat řasenkou. Jestli chcete svoje řasy ještě více zvýraznit, používejte voděodolné řasenky. Umělé řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, aby jste z nich odstranili nečistoty a maz, který by mohl narušit lepidlo. V žádném případě řasy nebarvěte a nepodstupujte trvalou.


O prodloužené řasy není potřeba se nějak zvlášť starat. Vzpomínané úkony Vám zaberou pouze pás sekund dne. Pokud byste se rozhodli umělé řasy odstranit, nikdy se o to nesnažte sama, protože můžete trvale poškodit své přírodní řasy. Navštivte svou kosmetičku, která Vám řasy odstraní pomocí Removera.