Kadeřnictví Po-Ne 8-20, kosmetika, pedikúra, masáže a nehtová modeláž dle objednávek.

Objednávky na Tel.:
+420 602 478 442
Nacházíme se:
U Jam 779/16, Plzeň

POPRVÉ NA MASÁŽI?

Sundejte si předem nebo přímo v masérně prosím řetízky, náramky a hodinky. Ženy si prosím sepněte vlasy do pevného a pohodlného culíku nebo drdolu na horní části hlavy. Není vhodné přijít na masáž po jídle, kdy ještě cítíte těžkost v žaludku. Samozřejme taky by nebylo dobré, aby Vám kručelo v břiše a Vy jste se soustředili místo na sebe na tento nepříjemný pocit. Také prosím před masáží vynechejte alkohol a v den masáže (po) již nic těžkého nevykonávejte. Máte ode mě na tento den doma dovolenou. Žádné věšení prádla, tahání nákupů nebo zvedání dětí. Tělo se masáží přepne do klidového režimu a takovou činností byste si mohli uškodit. Svaly jsou zahřáté, měkké, a uvolněné a náhlou zátěží by sval mohl dostat křeč a pořádně Vás potrápit. Následující den jste už bez obav zpátky ve hře.:) Dbejte prosím na má doporučení, masáž a pocit po ní si díky tomu maximálně užijete.

RELAXAČNÍ MASÁŽE

Relaxační masáže provádím dlaněm, prsty a předloktím za použití oleje, jenž vyživí Vaši pokožku. Mají za cíl uvolnit tělo (svaly) i mysl od napětí, které si každý z nás ve větší či menší míře nese s sebou. Při relaxační masáži doporučuji nemluvit, aby se i Vaše mysl dokonale uvolnila a přestala na chvíli myslet na všední starosti. V takovém ideálním případě jde vlastně o meditaci, kdy člověk jen dýchá a prodýchává doteky maséra, jenž o něj zvenčí pečuje. Po takovém prožitku jste opravdu odpočatí, cítíte se lehce a znovuzrozeně. Každý z nás to prostě potřebuje. Ideální načasování masáže je jednou za týden až dva. Efekt pak nevnímáte pouze Vy, ale také Vaše okolí, které si všimne Vaší uvolněnější nálady a častějších úsměvů. Protože je Vám najednou prostě hezky a na chvíli se zastavíte a dovolíte si nemyslet na nic. Jde o takový restart. Pokud Vás některé svaly bolí, budu jim věnovat zvýšenou pozornost a domluvím jim, aby se chovaly příkladně. :) Trvání masáže je čistě na Vás, já nabízím od půlhodinové přes hodinovou, až po celkovou, hodinu a půl trvající masáž. Jestliže Vás trápí lehká bolest svalů pocházející z běžné vytíženosti nebo i sportovního výkonu, zatvrdnutí svalů, napětí nebo si prostě chcete jen odpočinout, načerpat nové síly a nechat se hýčkat, pak je relaxační masáž to pravé pro Vás.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Tato masáž je provádeněna lávovými kameny zahřátými na 45 - 55 stupňů Celsia. Nebojte, nepopálíte se. Kameny promasírovávám svaly, které se zároveň vlivem tepla ideálně uvolní a nechají tak lépe prostupovat účinky masáže. Kameny na tělo pokládám a masíruji jak samotnými kameny, tak ručně. Kameny jsou v různých velikostech, to aby pasovaly na různé partie těla. Tato masáž trvá hodinu a půl a klient leží celou dobu na břiše. Jde o hluboce relaxační techniku, kdy cítíte dokonale příjemné teplo, které Vámi postupně vstupuje do celého těla. Pokud jste typ, co má neustále studené nohy a ruce, je tato masáž jako stvořená pro Vás. Tělo se prokrví a masáží se nastartuje lehký detox organnismu, kdy se začnou uvolňovat toxiny, které za pomoci čisté vody dokáže tělo samo zažívacím traktem eliminovat pryč. Proto je velmi důležité i několik dní po masáží zvýšit příjem čisté neperlivé vody.

KONTRAINDIKACE - kdy masáž neprovádím

Celková

 • stav vyžadující klid na lůžku
 • horečnaté nebo akutně zánětlivé onemocnění
 • bezprostředně po jídle či alkoholu
 • poranění nebo onemocnění dutiny břišní spojené se záněty nebo krvácením
 • závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)

Místní

 • v místech plísňových nebo hnisavých onemocnění
 • v místech opařenin, popálenin apod.
 • v místech zanícených kloubů
 • v místech křečových žil, zánětů žil nebo bércových vředů
 • v místech citlivých jako jsou loketní a podkolenní jamky, podpaží, třísla, přední strana krku
 • v místech otoku nejasného původu
 • břicho těhotných žen a žen s menstruací
 • pohlavní orgány a oblast prsou u žen
 • tam, kde jsou blízko k povrchu hrany a trny kostí
 • v místech mateřských znamének, bradavic
 • v místě modřiny, zlomeniny